صفحه اصلی > دسترسی سریع  > فراخوان جشنواره انتخاب پژوهشگران برتر استانی سال 1399 

 

 

 

 

فراخوان انتخاب پژوهشگران و فناوران برگزیده استانی در سال 1399

 

 

 

    باسلام و آرزوی تندرستی؛

 

    احتراماً، نظر به برگزاري مراسم بزرگداشت هفته پژوهش در آذرماه سالجاري و تقدير از پژوهشگران برتر استانی، به منظور ارج نهادن به امر پژوهش و مقام پژوهشگر، بدینوسیله از شما پژوهنده محترم دعوت می شود ضمن مطالعه دستورالعمل مربوطه(پیوست)، آثار و مدارک پژوهشی خود را بر اساس پرسشنامه (پیوست) که در بازه زمانی 5سال اخیر منتهی به مهرماه 1399 به انجام رسانده اید، حداکثر تا تاریخ99/08/15به اداره کارشناسان پژوهشی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه تحویل نمایید. بدیهی است آثاری که پس از این تاریخ ارسال گردند، مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.   

 

مهمترین نکات دستورالعمل مربوطه به شرح زیر می باشد:

 

1-   فعالیت های پژوهشی و فناوری انجام شده باید طی 5سال منتهی به مهر ماه سالجاری(از 94/6/31 لغایت 99/6/31) صورت گرفته باشد.

 

2-   پژوهشگران معرفی شده علاوه بر احراز شرایط دستورالعمل مربوطه باید در رشته موضوعی خود از شاخص های کیفی نظیر شاخص هرش(H-index) و میزان ارجاعات (Citation) بالا برخوردار باشند و نباید در نشریات نامعتبر مقاله داشته باشند.

 

3-   بر اساس تبصره 4 ماده 4 دستورالعمل بیستمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده، افرادی که در گذشته به عنوان پژوهشگر یا فناور برتر استانی انتخاب شده اند، نمی توانند مجدداً به عنوان برگزیده انتخاب شوند.

 

 

 

1-      پرسشنامه